Info Tournament Atleten Wedstrijdpoules Foto's & results Ticketing Extra

Bringing the sport to the qlimax

Uitslagen Zipangu Pro lucky VII ( 28 februari 2010)      

Categorie Kata Meisjes Jongens
Pupillen 7/8/9 jaar

1ste pl: Leynen Evy (Zipangu)
2de pl: Moreel Morgane (Koersel)
3de pl: Gabriels Celine (KCUF)
3de pl: Stubbe Ellen (Kamacho)

1ste pl: Bams Bo (Koersel)
2de pl: Helsen Christoph (Zipangu Dojo)
3de pl: Boons Jorben (KCUF)
3de pl: De Baets Mickey (Heijoshin)
Pre-miniemen 10/11 jaar 1ste pl: Lekens Britt (Koersel)
2de pl: Beernaert Elien (Heijoshin Dojo)
3de pl: Debaets Dewi (Heijoshin Dojo)
3de pl: Ceyssens Emma (Zipangu Dojo)
1ste pl: Gabriels Kenneth (KCUF)
2de pl: Calaerts Brent (Heijoshin)
3de pl: Amara Salah (Koenso)
3de pl: Moreel Acoya (Koersel)
Miniemen 12/13 jaar 1ste pl: Stelten Elle  (Zipangu Dojo)
2de pl: Dierickx Laura (Zipangu Dojo)
3de pl: Brink Hanne (Kc Kerkhoven)
3de pl: Steemans Lisa (Koersel)
1ste pl: Delaet Stef (Kamacho Balen)
2de pl: Berton Peter (Kc Kerkhoven)
3de pl: Depuydt Seppe (Koenso)
3de pl: Catovic Kenan (Goju Ryu Liege)
Kadetten 14/15 jaar 1ste pl: Leynen Lindsy (Zipangu Dojo)
2de pl: Brink Joni (Kc Kerkhoven)
3de pl: Bens Amy (Teslo)
3de pl: Jolling Shelby (Koersel)
1ste pl: Dierickx Wout (Koenso)
2de pl: Stans Mathias (Kerkhoven)
3de pl: Gabriels Kevin (KCUF)
3de pl: Vanherle Sander (Koenso)
Senioren +18 jaar 1ste pl: Tips Jasmine (KCUF)
2de pl: Michiels Hanne (Zipangu Dojo)
3de pl: Oyen Julie (Koersel)
3de pl: Vanschooren Tina (Koersel)
1ste pl: Renckens Joris (Zipangu Dojo)
2de pl: Bams Jaak (Koersel)
3de pl: Stans Thomas (Kc Kerkhoven)
3de pl: Chiour Samir (Sefi)

 

Categorie Kumite Meisjes Jongens
Pupillen 7/8/9 jaar 1ste pl: Ribacourt Eline (Voris Schoten)
2de pl: Van de Weij Nina (Karate Alken)
3de pl: Klesman Danique (Karate Alken)
3de pl: Ticcieux Shirel (Kc Andrimont)
1ste pl: Clement Jeremy (Kc Andrimont)
2de pl: Beckers Sydney (Karate Alken)
3de pl: Beckers Brandon (Karate Alken)
3de pl: Pecherskiy Martin (Goju Kan Tienen)
Pre-miniemen 10/11 jaar 1ste pl: V. Wijgerden Alyssa (Unity 99)
2de pl: Mertens Michelle (Karate Alken)
3de pl: Kuhnen Nashka (Karate Alken)
3de pl: Martin Celine (Karate Alken)
1ste pl: Gabriels Kenneth (KCUF)
2de pl: Lindelauf Anthonie (Karate Alken)
3de pl: Alofs Berre (Voris Schoten)
3de pl: Adams Nick (Kani Uchi Scherpenheuvel)
Miniemen 12/13 jaar 1ste pl: Stelten Elle (Karate Zipangu Dojo)
2de pl: Dierickx Laura (Karate Zipangu Dojo)
3de pl: Creemers Ingrid (Fudoshin Roermond)
3de pl: Jutte ZoŽ (Unity 99)
1ste pl: Timmermans Brian (Budo Heerlen)
2de pl: Timmermans Rob (Budo Heerlen)
3de pl: Lindelauf Jolano (Karate Alken)
3de pl: Bremmers Ian (Fudoshin Roermond)
Kadetten 14/15 jaar 1ste pl: Bakker Manon (Unity 99)
2de pl: Vincent Nina (Van Hellemond)
3de pl: Van de Kamp Lisa (Karate Smaal)
3de pl: Schulpen Julia (Alken)
1ste pl: Geresse Nick (Unity 99)
2de pl: Adams Stef (Kani Uchi Scherpenheuvel)
3de pl: Schaap Rik (Unity 99)
3de pl: Van Kleef Elmar (Unity 99)
Kadetten 16/17 jaar Geen reeks 1ste pl: Kohlen Xavier (Karate Alken)
2de pl: Van Asbroeck Quinten (Ronin Leuven)
3de pl: Eitzer Antonio (Unity 99)
3de pl: Avagyan Mkrtich (Club Budo Gent)
Senioren +18 jaar 1ste pl: Van Dijk Kaylee (Karate Smaal)
2de pl:  Zwaneveld Eva (Van Hellemond)
3de pl: Oosterveen Kimberly (Karate Smaal)
3de pl: Tips Jasmine (KCUF)
Senioren -75 kg
1ste pl: Koster Nicky (Voris Schoten)
2de pl: Koster Kenny (Voris Schoten)
3de pl: Vincent Rick (Van Hellemond)
3de pl  Abdurahman Unsal (Goju Ryu Liege)
    Senioren + 75 kg
1ste pl: Smaal Erik (Karate Smaal)
2de pl: Quets Jeroen (Budo Turnhoud)
3de pl: Gertsen Vince (Van Hellemond)
3de pl: Lanckriet Nick (Kc Kerkhoven)
 

Uitslagen Zipangu Pro VIII ( 13 maart 2011)

Categorie Kata Meisjes Jongens
Pupillen 7/8/9 jaar

1ste pl: Gabriels Celine (KCUF)
2de pl: Bierings Guilia (KCUF)
3de pl: Brink Kylie (Kerkhoven)
3de pl: Sanfillipo Tessa (Kerkhoven)

1ste pl: Vrolix Pieter Jan (Zipangu Dojo)
2de pl: Jacobs Julle (Heijoshin Dojo)
3de pl: Debaets Mickey (Heijoshin Dojo)
3de pl: Coenen Luca (Katana Tienen)
Pre-miniemen 10/11 jaar 1ste pl: Verkammen Anouk (Kerkhoven)
2de pl: Beernaert Elien (Heijoshin Dojo)
3de pl: Reyns Jana (Kerkhoven)
3de pl: Vandael Lotte (Kerkhoven)
1ste pl: Calaerts Brent (Heijoshin)
2de pl: Bams Bo (Honbu Dojo Koersel
3de pl: Helsen Christophe (Zipangu Dojo)
3de pl: Schippers Remco (Zipangu Dojo)
Miniemen 12/13 jaar 1ste pl: Debaets Dewie (Heijoshin Dojo)
2de pl: Brink Nanne (Kerkhoven)
3de pl: Moons Chiara (Kamacho Do)
3de pl: Van Haaren Lore (Heijoshin Dojo)
1ste pl: Gabriels Kenneth (KCUF)
2de pl: Vn Langendonck Jelle (Kerkhoven)
3de pl: Lopez Andreas (Koenso)
3de pl: Joni Simon (Heijoshin Dojo)
Kadetten 14/15 jaar 1ste pl: Stelten Elle (Zipangu)
2de pl: Bens Amy (Tessenderlo)
3de pl: Jolling Shelby (Honbu Dojo Koersel)
3de pl: Colas Olivier Felicia (Tessenderlo)
1ste pl: Berton Peter (Kc Kerkhoven)
2de pl: Stelten Nick (Kc Kerkhoven)
3de pl: Cox Niels (Katana Tienen)
3de pl: Lopez Joachim (Koenso)
Senioren +18 jaar 1ste pl: Tips Jasmine (KCUF)
2de pl: Vanschooren Tina (Honbu Dojo Koersl)
3de pl: Michiels Hanne (Zipangu Dojo)
3de pl: Dilissen Hanne (Kerkhoven) 
1ste pl: Stans Thomas (Kc Kerkhoven)
2de pl: Dierckx Wout (Koenso)
3de pl: Dierickx Joris (Kc Kerkhoven)
 

 

Categorie Kumite Meisjes Jongens
Pupillen 7/8/9 jaar 1ste pl: Gabriels Celine (KCUF)
2de pl: Nowicki Lisa (Tay no Sen)
3de pl: Claes Evelien (Kc Kerkhoven)
3de pl: Brink Kylie (Kc Kerkhoven)
1ste pl: Janssens Ferre (Kani Uchi Scherpenh.)
2de pl: Cockx Cobe (Ronin Leuven)
3de pl: Pauwels Lieven (Kani Uchi Scherpenh.)
3de pl: Hanzaz Imad (Fudoshin Roermond)
Pre-miniemen 10/11 jaar 1ste pl: Sikorsky Laura (KCAR)
2de pl: Verkammen Anouk (Kc Kerkhoven)
3de pl: Appeltans Femke (Rohay)
3de pl: Gardener Robine (FKSB)
1ste pl: Bairakov Magomed (Voris Schoten)
2de pl: Schellekens Ferre (Herentals)
3de pl: Beltz Dimitrie (Fudoshin Roermond)
3de pl: Demeulder Arthur (Ronin Leuven)
    1ste pl: Bogaerts Lukas (Kani Uchi Scherpenh.)
2de pl: Eggermont Lander (Kani Uchi Scherp.)
3de pl: Vn Waesberge Jordy (Voris Schoten)
3de pl: Weekhout Sam (FKSB)
Miniemen 12/13 jaar 1ste pl: Janssen Jamie (Fudoshin Roermond)
2de pl: Moons Chiara (Kamacho Do)
3de pl: Brink Nanne (Kc Kerkhoven)
3de pl: Debaets Dewie (Heijoshin Dojo)
1ste pl: Timmermans Brian (Budo Heerlerbaan)
2de pl: Adams Nick (Kani Uchi Scherpenh.)
3de pl: Bellaraj Sabry (Nippon Belgium)
3de pl: Gabriels Kenneth (KCUF)
Kadetten 14/15 jaar 1ste pl: Vincent Nina (Vn Hellemond Hilversum)
2de pl: Creemers Ingrid (Fudoshin Roermond)
3de pl: Stelten Elle (Zipangu Dojo)
3de pl: Donkersloot Eline (Tay no Sen)
1ste pl: Adams Stef (Kani Uchi Scherpenh.)
2de pl: Niya Bilal (Nippon Belgium)
3de pl: Timmermans Rob (Budo Heerlerbaan)
3de pl: Bellaraj Issam (Nippon Belgium)
Kadetten 16/17 jaar Geen reeks 1ste pl: Rodriguez Yvan (Nippon Belgium)
2de pl: Hmimsa Ismail (Nippon Belgium)
3de pl: Evens Brecht (KCAR)
3de pl: Debaedts Sander (Ronin Leuven)
Senioren +18 jaar 1ste pl: De Vos Nele (Tay no Sen)
2de pl: Zwaneveld Eva ( Vn Hellemond Hilvers.)
3de pl: Dilissen Hanne (Kc Kerkhoven)
3de pl: Tips Jasmine (KCUF)
Senioren -75 kg
1ste pl: Vincent Rick (Van Hellemond Hilvers.)
2de pl: Rouleaux Dirk (Fudoshin Roermond)
3de pl: Van Poucke Jens (Okinawa Kwai Gent)
3de pl  Gadzjiev Azad (Nippon Belgium)
    Senioren + 75 kg
1ste pl: Jamal George (Budo Turnhout)
2de pl: Craane Jurn (Budo Turnhoud)
3de pl: Vanhoudt Gunther (Rohay Herk de Stad)
3de pl: Battal Hasan (Okiniwa Kwai Gent)
 

 

Uitslagen Zipangu Pro IX ( 26 Februari 2012)

Categorie Kata

Meisjes

Jongens

Pupillen 7/8/9 jaar

1ste Kylie Brink (Kerkhoven)
2de Marjorie Cleynen (Goju Kan Tienen)
3de Isabelle Schepers (Zipangu  Neerpelt)
3de Evelien Claes (Kerhoven)

1ste Yarne Claes (Zipangu Neerpelt
2de Rowen Boons (KCUF)
3deSam Droogmans (Leoíburg)
3de Luca Coenen (Goju Kan Tienen)

Pre-miniemen 10/11 jaar

1ste Tessa Sanfilippo (Kerkhoven)
2de Lotte Vandael (Kerkhoven)
3de Jana Reyns (Kerkhoven)
3de Guilia Bierings (KCUF)
1ste Bo Bams (Honbu Dojo Koersel)
2deChristophe Helsen (Zipangu Neerpelt)
3de Mickey De Baets (Heijoshin Westerlo)
3de Jorben Boons (KCUF)

Miniemen 12/13 jaar

1ste Britt Lekens (Honbu Dojo Koersel)
2de Dewi De Baets (Heijoshin Westerlo)
3de Anouk Vercammen (Kerkhoven)
3de Marthe Vanhoof (Lommel)
1ste Kenneth Gabriels (KCUF)
2de Jelle Vanlangendonck (Kerkhoven)
3de Brent Calaerts (Heijoshin Westerlo)
3de Arno Goddť (Goju Ryu Nijlen)

Kadetten 14/15 jaar

1ste Elle Stelten (Zipangu Neerpelt)
2de Nanne Brink (Kerkhoven)
3de Chiara Moons (Kamacho Do Balen)
3de Innes Huybrechts (Kamacho Do Balen)
1ste Peter Berton (Kerkhoven)
2de Niels Cox (Goju Kan Tienen)
3de Joni Simon (Heijoshin Westerlo)
3de Lowie Deboel (Heijoshin Westerlo)

Senioren +16 jaar

1ste Hanne Michiels (Zipangu Neerpelt)
2de Julie Oyen (Honbu DOjo Koersel)
3de Tina Vanschooren (Honbu Dojo Koersel)
3de Sara Goossens (Honbu Dojo Koersel)
1ste Dimitri Peeters (Tesílo)
2de Thomas Vanhoof (Lommel)
3de Wout Dierickx (Koenso Kessel Lo)
3de Koen van Hool (Goju Ryu Viersel)

 

Categorie Kumite

Meisjes

Jongens

Pupillen 7/8/9 jaar

1ste Savanna vd Oest (Unity 99)
2de Evelien Claes (Kerkhoven)
3de Marjan Mangelschots (Kamacho Do Balen
3de Kylie Brink (Kerkhoven)
1ste Vince De Bondt (Ronin Leuven)
2de Sammy Schippers (Alken)
3de Joren Hendix (Tay no Sen Hasselt)
3de Denzel Engin (Alken)

Pre-miniemen 10/11 jaar

1ste Nina van der Weij (Alken)
2de Romana Plettenberg (Alken)
3de Dominique Klesman (Alken)
3de Melissa van Oudenaarden (Unity 99)
1ste River Luns (Unity 99)
2de Cristin Willems (Unity 99)
3de Lucas Bogaert (Kani Uchi Scherpenh)
3de Jordy van Waesberghe (Voris Schoten)

Miniemen 12/13 jaar

1ste Michelle Mertens (Alken)
2de Laura Sikorski (KCAR)
3de Tanya iselaar (Unity 99)
3de Nashka Kuhnen (Alken)

Miniemen Min Cat
1ste Kenneth Gabriels (KCUF)
2de Magomed Bairakov (Voris Schoten)
3de Charlie Smedts (Ronin Leuven)
3de Giovanni van Ravesteijn (Unity 99)

 

 

Miniemen Plus Cat
1ste Bryan Lusse (Unity 99)
2de Enrico van Ravesteijn (Unity 99)
3de Yehoshua Schippers (Alken)
3de Nick Adams (Tay no Sen Hasselt)

Kadetten 14/15 jaar

1ste Jamie Janssen (Fudoshin Roermond)
2de Ingrid Creemers (Fudoshin Roermond)
3de Zoe Jutte (Unity 99)
3de Kyra Bruneel (Okinawa Kwai Gent)
1ste Rob Timmermans (Budo Heerlerbaan)
2de Jolano Lindelauf (Alken)
3de Nikolaas Garbar (Budo Gent)
3de Brian Timmermans (Budo Heerlerbaan)

Junioren 16/17 jaar

1ste Nina Vincent (Van Hellemond Hilversum)
2de Julia Schulpen (Alken)
3de Michelle Kunst (Unity 99)
3de Demsey Van Wambeke (Budo Gent)
1ste Sander Plomp (Merksem)
2de Alexander Overman (Fudoshin Roermond)
3de Rik Schaap (Alken)
3de Bar van Leeuwen (Alken)

Senioren +18 jaar

1ste Nele De Vos (Tay No Sen Hasselt)
2de Yasnaia Bruneel (Okinawa Kwai Gent)
3de Marijke Goormans (FKSB)
3de Manuela Bockstaele (Budo Gent)

Senioren Min Cat
1ste Brecht Evens (KCAR)
2de Sam Plompen (Merksem)
3de Niki Vandereyt (Gonosen)
3de Alexander Overman (Fudoshin Roermond)

 

 

Senioren Plus Cat
1ste Dirk Rouleaux (Fudoshin Roermond)
2de Kenny Koninx (Gonosen)
3de Rik Verbeek (Fudoshin Roermond)
3de Bart Olyslaegers (FKSB)

 

Uitslagen Zipangu Pro X de jubileum editie: ( 17 Februari 2013)

Categorie Kata

Meisjes

Jongens

Pupillen 7/8/9 jaar

1ste Schepers Isabelle (Zipangu Neerpelt)
2de Deboel Emma (Heijoshin Westerlo)
3de Secretin Axelle (Kamacho Do Balen)
3de Van den Broeck Elien (Kamacho Do)

1ste Boons Rowen (KCUF)
2de Droogmans Sam (Leopoldsburg)
3de Emmers Tim (Zipangu Neerpelt)
3de Pot Nick (Zipangu Neerpelt)

Pre-miniemen 10/11 jaar

1ste Sanfilippo Tessa (Kerkhoven)
2de Claes Evelien (Kerkhoven)
3de Brink Kylie (Kerkhoven)
3de Gabriels Celine (KCUF)
1ste Vrolix Pieter Jan (Zipangu Neerpelt)
2de Claes Yarne (Zipangu Neerpelt)
3de Michiels Martijn (Zipangu Neerpelt)
3de Vlems Thibault (Zipangu Neerpelt)

Miniemen 12/13 jaar

1ste Reyns Janna (Kerkhoven)
2de de Bondt Elaflor (Nijlen)
3de
3de
1ste Bams Bo (Honbu Dojo Koersel)
2de Schippers Remko (Zipangu Neerpelt)
3de Helsen Christophe (Zipangu Neerpelt)
3de Calaerts Brent (Heijoshin Westerlo)

Kadetten 14/15 jaar

1ste Lekens Britt (Honbu Dojo Koersel)
2de Brink Nanne (Kerkhoven)
3de Van Haaren Lore (Heijoshin Westerlo)
3de Dierckx Joke (Nijlen)
1ste Kenneth Gabriels (KCUF)
2de Simon Joni (Heijoshin Westerlo)
3de Deboel Lowie (Heijoshin Westerlo)
3de Lopez Andreas (Koenso Leuven)

Senioren +16 jaar

1ste Tips Jasmine (KCUF)
2de Michiels Hanne (Zipangu Neerpelt)
3de Oyen Julie (Honbu Dojo Koersel)
3de Stelten Elle (Zipangu Neerpelt)
1ste Ruiz Fidel (Sefi Nijmegen)
2de Dierickx Wout (Koenso Leuven)
3de Peeters Dimitri (Tessenderlo)
3de Samir Chiouar (Sefi Nijmegen)

 

Categorie Kumite

Meisjes

Jongens

Pupillen 7/8/9 jaar

1ste Horsman Joanna (Alken)
2de Windelinckx Selena (Ronin Leuven)
3de Goeptar Chimene (Unity 99)
3de Hanzaz Miryam (Fudoshin Roermond)
1ste Engin Denzel (Alken)
2de Philippen Gino (Alken)
3de Toonen Nordinjo (Fudoshin Roermond)
3de Pot Nick (Zipangu Neerpelt)

Pre-miniemen 10/11 jaar

1ste van Oudenaarden Melissa (Unity 99)
2de Winters Indra (KCAR)
3de Voost Merel (Alken)
3de van der Oest Savanna (Unity 99)
1ste Luns River (Unity 99)
2de van der Dussen Kaine (Alken)
3de Janssens Ferre (Kani Uchi Scherpenheuvel
3de Schippers Sammy (Alken)

Miniemen 12/13 jaar

1ste Kuhnen Nashka (Alken)
2de Van Wijgerden Alyssa (Unity 99)
3de Izelaar Tanya (Unity 99)
3de
Appeltans Femke (Kani Uchi Scherp.)

1ste Vreugd Damany (Unity 99)
2de Van Oudenaarden Jeroen (Unity 99)
3de Wetzel Tommy (Fudoshin Roermond)
3de Willems Cristin (Unity 99)

Kadetten 14/15 jaar

1ste Klappe Lizzy (Unity 99)
2de Bormans Jana (Ronin Leuven)
3de Klesman Rachelle (Alken)
3de Van Vught Linsey (Unity 99)
1ste Timmermans Brian (Budo Heerlerbaan)
2de Lindelauf Anthonie (Alken)
3de Adams Nick (Tay No Sen Hasselt)
3de B
osch Dennis (Unity 99)

Junioren 16/17 jaar

1ste Bakker Manon (Unity 99)
2de Jutte ZoŽ (Unity 99)
3de
Schulpen Julia (Alken)
3de
Vincent Nina (Van Hellemond Hilversum)
1ste Adams Stef (Tay No Sen Hasselt)
2de Socquet Nick (Ronin Leuven)
3de Timmermans Rob (Budo Heerlerbaan)
3de Lindelauf Jolano (Alken)

Senioren +18 jaar

1ste De Vos Nele (Tay No Sen Hasselt)
2de Van Schaik Esther (Unity 99)
3de Appeltans Lisa (Kani Uchi Scherpenheuvel
3de Tips Jasmine (KCUF)

Senioren Min Cat
1ste Vincent Rik (Van Hellemond Hilversum)
2de Drachman Joris (Drachman)
3de Amir Khan (Ronin Leuven)
3de Evens Brecht (KCAR)

 

 

Senioren Plus Cat
1ste Smaal Erik (Drachman)
2de Wetzel Patrick (Fudoshin Roermond)
3de Rik Verbeek (Fudoshin Roermond)
3de Bart Olyslaegers (FKSB)

 

Uitslagen Zipangu Pro XI (Back to 1.1) ( 16 Maart 2014)

Categorie Kata

Meisjes

Jongens

Pupillen 7/8/9 jaar

1ste Schepers Isabelle (Zipangu Neerpelt)
2de Hernandez Mariana (Zipangu Neerpelt)
3de Drutti Haley (Kamacho Do Balen)
3de Van Steenacker Lotta (Viersel)

1ste Silvestrini Matteo (Goju Geel)
2de Wijnants Hannes (Heijoshin)
3de Camps Rune (Goju Teslo)
3de Daems Seppe (Goju Geel)

Pre-miniemen 10/11 jaar

1ste Janssens Kirsten (Goju Geel)
2de Bailleul Leontien (Goju Kai Diksmuide)
3de Boon Valesca (Kerkhoven)
3de Cleynen Marjorie (Goju Kan Tienen)
1ste Claes Yarne (Zipangu Neerpelt)
2de Silvestrini Dario (Goju Geel)
3de Pot Nick (Zipangu Neerpelt)
3de Raymakers Aram (Honbu Koersel)

Miniemen 12/13 jaar

1ste Brink Kylie (Hara Kiyo)
2de Vangenechten Lien (Goju Geel)
3de Laenen Fran (Honbu Koersel)
3de Gabriels Celine (KCUF)
1ste Bams Bo (Honbu Dojo Koersel)
2de Vrolix Pieter Jan (Zipangu Neerpelt)
3de Mihali Phillip (Goju Geel)
3de Vandamme Dylan (Goju Kai Diksmuide)

Kadetten 14/15 jaar

1ste Lekens Britt (Honbu Dojo Koersel)
2de Debaets Dewi (Heijoshin)
3de Aerts Lise (Kamacho Do)
3de
1ste Schippers Remko (Zipangu Neerpelt)
2de Calaerts Brent (Heijoshin Westerlo)
3de Wijnants jasper (Heijoshin Westerlo)
3de Van Langendonck Jelle (Kerkhoven)

Senioren +16 jaar

1ste Tips Jasmine (KCUF)
2de Michiels Hanne (Zipangu Neerpelt)
3de Jannis Bieke (Kerkhoven)
3de Brink Nanne (Hara Kiyo)
1ste Kums Sander (Bocholt)
2de Van Opstal Joachim (Goju Kai Diksmuide)
3de Berton Peter (Hara Kiyo)
3de Peeters Dimitri (Goju Teslo)

 

Categorie Kumite

Meisjes

Jongens

Pupillen 7/8/9 jaar

1ste Paesch Sharenaty (Bushido Tiel)
2de In de Braek Iris (Alken)
3de El Ayachi Asiaa (Fighting Hasselt)
3de Pauwels Victoria (Kani Uchi)
1ste Geenen Senna (Alken)
2de Maurmair Gyano (Alken)
3de De Sevren Jacquet Jason (Alken)
3de Williams Tyrell (Alken)
Pre-miniemen 10/11 jaar 1ste Goeptar Chimene (Unity 99)
2de Van den Boom Didi (El Hatri Eindhoven)
3de Pots Penina (Dai Nippon)
3de de Bruijn Fleur (Alken)
1ste Toonen Nordinjo (Fudoshin Roermond)
2de De Bondt Vince (Ronin Leuven)
3de Claes Yarne (Zipangu Neerpelt)
3de Philippen Gino (Alken)
    1ste Schippers Sammy (Alken)
2de Goeyvaerts Reno (Herentals)
3de Holtzem Arne (Fighting Hasselt)
3de Cnoops Twan (Alken)

Miniemen 12/13 jaar

1ste Gabriels Celine (KCUF)
2de De Vos Sofie (Voris Schoten)
3de van der Weij Nina (Alken)
3de Plettenberg Romana (Alken)

1ste Denim Brack (Groot Bijgaarden)
2de Laayouni Jamahl (Muilwijk Dordrecht)
3de Chobsuk Jakkapong (Herentals)
3de Pauwels Lieven (Kani Uchi Scherpenh.)

    1ste Van Waesberghe Jordy (Voris Schoten)
2de Bruist Jan (Fudoshin Roermond)
3de Luns River (Unity 99)
3de Bouma Martijn (Unity 99)

Kadetten 14/15 jaar

1ste Izelaar Tanya (Unity 99)
2de Kuhnen Nashka (Alken)
3de Cnoops Myrthe (Alken)
3de van Wijgerden Allysa (Unity 99)
1ste Alofs Berre (Voris Schoten)
2de Maazouzi Choukri (El Hatri Eindhoven)
3de Verbist Kai (Kerkhoven)
3de Criado Carlos (El Hatri Eindhoven)

Junioren 16/17 jaar

1ste Klappe Lizzy (Unity 99)
2de Ruyseveldt Emma (Dai Nippon)
3de Bruneel Kyra (Okinawa Kwai Laarne)
3de Jutte ZoŽ (Unity 99)
1ste Timmermans Brian (Fudoshin Roermond)
2de Timmermans Rob (Fudoshin Roermond)
3de Kajanaku Eros (Voris Schoten)
3de Mortazawi Sabur (El Hatri Eindhoven)

Senioren +18 jaar

1ste Michiels Hanne (Zipangu Neerpelt)
2de Bakker Manon (Unity 99)
3de Zwakhalen Kaylee (Alken)
3de Tips Jasmine (KCUF)

1ste Rouleaux Dirk (Fudoshin Roermond)
2de Vincent Rik (Van Hellemond)
3de Verbeek Rik (Fudoshin Roermond)
3de Mucahit Oksuz (Remzi Leopoldsburg)

 

Uitslagen Zipangu Pro XII ( 15 Maart 2015)

 

Categorie Kata

Meisjes

Jongens

Pupillen 7/8/9 jaar

1ste Rogiers ZoŽ (Heijoshin Westerlo)
2de Drutti Haley (Kamacho Do Balen)
3de Vantielen Fara (Goju Geel)
3de Sannen Sharlize (Goju Geel)

1ste Spaepens Jody (Zipangu Neerpelt)
2de Van Gorp Luca (Goju Geel)
3de Bostanci Ilyas (Honbu Koersel)
3de Fahri Nour (Goju Geel)

Pre-miniemen 10/11 jaar

1ste Schepers Isabelle (Zipangu Neerpelt)
2de Laenen Fara (Honbu Koersel)
3de Vrolix Hannelore (Zipangu Neerpelt)
3de Deboel Emma (Heijoshin Westerlo)
1ste Rosetti Lorenzo (Honbu Koersel)
2de Pot Nick (Zipangu Neerpel)
3de Wynants Hannes (Heijoshin Westerlo)
3de Vanbrabant Benjamin (Honbu Koersel)

Miniemen 12/13 jaar

1ste Vangenechten Lien (Goju Geel)
2de Claes Evelien (KCUF)
3de Laenen Fran (Honbu Koersel)
3de Huygens Nalani (Goju Geel)
1ste Claes Yarne (Zipangu Neerpelt)
2de Silvestrini Dario (Goju Geel)
3de Raymakers Aram (Honbu Koersel)
3de Vandamme Dylan (Goju Kai Diksmuide)

Kadetten 14/15 jaar

1ste Coenen Elien (Katana Tienen)
2de de Bondt Elaflor (Goju Ryu Tienen)
3de
3de
1ste Bams Bo (Honbu Koersel)
2de Schippers Remko (Zipangu Neerpelt)
3de Boons Jorben (KCUF)
3de De Maet Ringo (Goju Kai Diksmuide)

Senioren +16 jaar

1ste Leekens Britt (Honbu Koersel)
2de Michiels Hanne (Zipangu Neerpelt)
3de Tips Jasmine (KCUF)
3de Moons Chiara (Kamacho Do)
1ste Kums Sander (Bocholt)
2de Berton Peter (Hara Kiyo Veerle)
3de Simon Joni (Heijoshin Westerlo)
3de Vanhelden Tom (Goju Ryu Nijlen)

 

Categorie Kumite

Meisjes

Jongens

Pupillen 7/8/9 jaar

1ste Beckers Charissa (Fudoshin Roermond)
2de Andre Robine (Unity 99 Rotterdam)
3de Swart Turi (Unity 99 Rotterdam)
3de De Bruin Mare (Unity 99 Rotterdam)
1ste Laghmich Rayan (Kai Sei)
2de de Bruyn Bart (Alken)
3de Nieman Jesse (Unity 99)
3de Silvestrini Matteo (Goju Geel)
Pre-miniemen 10/11 jaar - Categorie
1ste Boonstra Tessa (Unity 99)
2de van Rhijn Indy (Unity 99)
3de Oidtmann Demi (Alken)
3de El Ayashi Asiaa (Fighting Hasselt)

+ Categorie
1ste Paesch Sharenaty (Bushido Tiel)
2de Choua Hajar (Fighting Hasselt)
3de Reck Jennifer (Fighting Hasselt)
3de Mangelschots Marjon (Okinawa Herentals

- Categorie
1ste Toonen Nordinjo (Fudoshin Roermond)
2de Philippen Gino (Alken)
3de Erdogan Baran (Remzi Leopoldsburg)
3de Drumev Yoan (Eris - N Gent)

+ Categorie
1ste Boonstra Robin (Unity 99 Rotterdam)
2de Stulens Jesse (Fighting Hasselt)
3de Goeyvaerts Reno (Okinawa Herentals)
3de Elfering Lars (Alken)

Miniemen 12/13 jaar

- Categorie
1ste de Bruin Fleur (Alken)
2de Voost Merel (Alken)
3de Secretin Axelle (Kamacho Do Balen)
3de

+ Categorie
1ste van Oudenaarden Melissa (Unity 99)
2de Gabriels Celine (Fighting Hasselt)
3de Paesch Shaniqua (Bushido Tiel)
3de Pots Penina (Dai Nippon)

- Categorie
1ste van der Dussen Kaine (Alken)
2de Bollen Zenno (Voris Schoten)
3de Cnoops Twan (Alken)
3de Pauwels Lieven (Kani Uchi Scherpenh.)

+ Categorie
1ste Luns River (Unity 99)
2de Laayouni Jamahl (Muilwijk Dordrecht)
3de Najdi Issam (Fudoshin Roermond)
3de Mihali Philip (Goju Geel)

Kadetten 14/15 jaar

 

 

 

Open Categorie
1ste Plettenberg Romana (Alken)
2de Kuhnen Nashka (Alken)
3de Kolker Floor (Choku Zaandam)
3de van der Weij Nina (Alken)

- Categorie
1ste Beckers Brandon (Fudoshin Roermond)
2de Schippers Remko (Zipangu Neerpelt)
3de Aert Jasper (Kani uchi Scherpenheuvel)
3de de Wilde Jason (Voris Schoten)

+ Categorie
1ste Van Waesberghe Jordy (Voris Schoten)
2de Willems Cristin (Unity 99 Rotterdam)
3de Van Oudenaarden Jeroen (Unity 99)
3de Meekers Simon (Leopoldsburg)

Junioren 16/17 jaar

 

 

 

Open Categorie
1ste Cnoops Myrthe (Alken)
2de Van Vlimmeren Aileen (Voris Schoten)
3de Moons Chiara (Kamacho Do Balen)
3de Van der Schoot Jennifer (Voris Schoten)

- Categorie
1ste Gabriels Kenneth (Fighting Hasselt)

2de Mesbah Hicham (Voris Schoten)
3de Verstegen Lars (Fudoshin Roermond)
3de Slingerland Ruben (Unity 99 Rotterdam)

+ Categorie
1ste Alofs Berre (Voris Schoten)
2de Kajanaku Eros (Voris Schoten)
3de Rikken Jesse (Fudoshin Roermond)
3de Vandeuren Robbe (Samoerai Leuven)

Senioren +18 jaar

 

 

 

Open Categorie
1ste Besseling Mandy (Bushido Tiel)
2de Michiels Hanne (Zipangu Neerpelt)
3de Mans Linda (Bushido Tiel)
3de Tips Jasmine (KCUF)

- Categorie
1ste Plompen Sam (Budo Kai Merksem)
2de Lindelauf Jolano (Alken)
3de Lerminiau Anthony (Groot Bijgaarden)
3de Van Verdegem Dieter (Groot Bijgaard.)

+ Categorie
1ste Rouleaux Dirk (Fudoshin Roermond)
2de Creemers Alex (Fudoshin Roermond)
3de Van Leeuwen Bart (Bushido Tiel)
3de

Uitslagen Zipangu Pro 13/03/2016: Edition 13

Categorie Kata

Meisjes

Jongens

Pupillen 7/8/9 jaar

1ste Vanthielen Fara (Goju Geel)
2de Rogiers ZoŽ (Heijoshin Dojo)
3de Verhoeven Lara (KCUF)
3de Dufrane Zita (Leopoldsburg)

1ste Spaepens Jody (Zipangu Neerpelt)
2de Van Gorp Luca (Goju Geel)
3de Bostanci Ilyas (Honbu Koersel)
3de Fahri Nour (Goju Geel)

Pre-miniemen 10/11 jaar

1ste Rodrigues Ana Filipa (Goju Geel)
2de Hernandez Mariana (Zipangu Neerpelt)
3de Schepers Isabelle (Zipangu Neerpelt)
3de Belen Tiany (Leopoldsburg)
1ste Wynants Hannes (Heijoshin Dojo)
2de Camps Rune (Tessenderlo)
3de Rossetti Lorenzo (Honbu Koersel)
3de De Kock Rune (Heijoshin Dojo)

Miniemen 12/13 jaar

1ste Claes Evelien (KCUF)
2de Vrolix Hannelore (Zipangu Neerpelt)
3de Voets Lore (Goju Geel)
3de Janssens Kirsten (Goju Geel)
1ste Claes Yarne (Zipangu Neerpelt)
2de Bens Lenny (Leopoldsburg)
3de Vanbrabant Benjamin (Honbu Koersel)
3de Yilmaz Umut (Tessenderlo)

Kadetten 14/15 jaar

1ste Vangenechten Lien (Goju Geel)
2de Coenen Elien (Katana Gojun Kan Tienen)
3de Verhoeven Floor (KCUF)
3de Voets Lisa (Goju Geel)
1ste Van Damme Dylan (Goju Kai Diksmuide)
2de Vrolix Pieter Jan (Zipangu Neerpelt)
3de Bams Bo (Honbu Koersel)
3de Schreurs Milan (Leopoldsburg)

Senioren +16 jaar

1ste Michiels Hanne (Zipangu Neerpelt)
2de Hoes An (Goju Geel)
3de
3de
1ste Peeters Dimitri (Tessenderlo)
2de Schippers Remko (Zipangu Neerpelt)
3de Peers Gustaaf Glenn (Leopoldsburg)
3de Vanhelden Tom (Goju Ryu Nijlen)
 

Categorie Kumite

Meisjes

Jongens

Pupillen 7/8/9 jaar

1ste Pappaioannou Nicole (Unity 99)
2de Andre Robine (Unity 99)
3de MA Rozenblad Adriana (Unity 99)
3de Laajab Maroua (Karateteam Utrecht)
1ste Franken Richardo (Unity 99)
2de van Woudenberg Mika (Karate Utrecht)
3de Achghouyab Samy (Choku Zaandam)
3de Roestenburg Dean (Karateteam Utrecht)
Pre-miniemen 10/11 jaar Open Categorie
1 ste Paesch Sharenaty (Bushido Tiel)
2de Vervoort Tess (Voris Schoten)
3de Kaya Nefise (Unity 99)
3de Onderwater Mex (Budo Kai Sei)
- Categorie
1ste Battal Huseyin (Okinawa Kwai Laarne)
2de Veldhuizen Axel (Fudoshin Roermond)
3de Choulli Ayoub (Unity 99)
3de De Kock Rune (Heijoshin Westerlo)

+ Categorie
1ste Bedou Frederisco (Karate Do Smaal)
2de Pappaioannou Kosta (Unity 99)
3de Beernaerts Joppy (Samoeri Leuven)
3de Sujecki Flores (karateteam Utrecht)

Miniemen 12/13 jaar

- Categorie
1ste Boonstra Tessa (Unity 99)
2de Claes Evelien (KCUF)
3de van Rhijn Indie (Unity 99)
3de van Westering Jennifer (Karate Do Smaal)

+ Categorie
1ste Pots Penina (Dai Nippon)
2de Dekker Suzan (Unity 99)
3de van der Oest Savanna (Unity 99)
3de van de Meent Jacky (Karateteam Utrecht)

- Categorie
1ste Philippen Gino (Karate Alken)
2de Claes Yarne (Zipangu Neerpelt)
3de Kuiper Nigel (Choku Zaandam)
3de de Faber Noah (Karate Timmermans)

+ Categorie
1ste Schippers Sammy (Karate Alken)
2de van Ijzerdoorn Daniel (Choku Zaandam)
3de Goeyvaerts Reno (Okinawa Herentals)
3de Mulder Miguel (Karateteam Utrecht)

Kadetten 14/15 jaar

- Categorie
1ste van der Wey Nina (Alken)
2de Voos Merel (Alken)
3de Van Oudenaarden Melissa (Unity 99)
3de Leynen Evy (Okinawa Herentals)

+cat
1ste Lakovic Jelena (Samoerai Leuven)
2de Plettenberg Romana (Fudoshin Roermond)
3de Sujecki Isabella (Karateteam Utrecht)
3de Van der Schoot Jennifer (Voris Schoten)

- Categorie
1ste Issam Najdi (Karate Timmermans)
2de Janssen Reyjean (Unity 99)
3de Varela Chrys (Unity 99)
3de Oostindie Michael (Budo Kai Sei)

+ Categorie
1ste Willems Cristin (Unity 99 Rotterdam)
2de Bouma Martijn (Unity 99)
3de
Van Waesberghe Jordy (Voris Schoten)
3de Stevens Mayk (Budo Heerlen)

Junioren 16/17 jaar

Open Categorie
1ste Izelaar Tanya (Unity 99)
2de
Van der Schoot Jennifer (Voris Schoten)
3de Kuhnen Nashka (Karateschool Alken)
3de
Open Categorie
1ste Gabriels Kenneth (Fighting Hasselt)

2de Alofs Berre (Voris Schoten)
3de Timmermans Jordy (Karate Timmermans)
3de Bruist Jan (Fudoshin Roermond)

Senioren +18 jaar

 

 

 

Open Categorie
1ste Michiels Hanne (Zipangu Neerpelt)
2de Huybrechts Ines (KCUF)
3de De Vos Nele (Fighting Hasselt)
3de

- Categorie
1ste Kajanaku Eros (Voris Schoten)
2de Vonken Brian
3de Vonken Roger
3de Van Verdegem Dieter (Groot Bijgaard.)

+ Categorie
1ste Timmermans Brian (Karate Timmermans)
2de Timmermans Rob (Karate Timmermans)
3de Dries Mesbah (Voris Schoten)
3de Rodriguez Asniel (Zipangu Neerpelt)

Uitslagen Zipangu Pro 12/03/2017: Edition 14

Categorie Kata

Meisjes

Jongens

Pupillen 7/8/9 jaar

1ste Vanthielen Fara (Goju Geel)
2de Dauwen Lynthe (Goju Geel)
3de Peeters Julie (Leopoldsburg)
3de Duaniya Niyada (Leopoldsburg)

1ste Pot Sander (Zipangu Neerpelt)
2de Bex Siemen (Goju Ryu Hasselt)
3de Touray Noah (Goju Geel)
3de Schreurs Matz (Leopoldsburg)

Pre-miniemen 10/11 jaar

1ste Deschuyter Raissa (Goju Ryu Teslo)
2de Belen Tiany (Leopoldsburg)
3de Rogiers ZoŽ (Heijoshin Dojo)
3de
1ste Spapens Jody (Zipangu Neerpelt)
2de Verbist Jef (Heijoshin Dojo)
3de Castillo Anthony (KCUF)
3de Vandeplassche Alexander (Heijoshin Dojo)

Miniemen 12/13 jaar

1ste Schepers Isabelle (Zipangu neerpelt)
2de Vivier Nina (Goju Ryu Teslo)
3de Hernandez Mariana (Zipangu Neerpelt)
3de Duaniya Wanida (Leopoldsburg)
1ste Rosetti Lorenzo (Honbu Dojo Koersel)
2de Pot Nick (Zipangu Neerpelt)
3de Camps Rune (Goju Ryu Teslo)
3de Lambrechts Louis (Honbu Dojo Koersel)

Kadetten 14/15 jaar

1ste Vangenechten Lien (Goju Geel)
2de Janssens Kirsten (Goju Geel)
3de Huygens Nalani (Goju Geel)
3de Cleynen Marjorie(Katana Goju kan Tienen)
1ste Claes Yarne (Zipangu Neerpelt)
2de Vandamme Dylan (Goju Kai Diksmuide)
3de Bens Lenny (Goju Ryu Teslo)
3de Vrolix Pieter Jan (Zipangu Neerpelt)

Senioren +16 jaar

1ste Michiels Hanne (Zipangu Neerpelt)
2de Reyns Jana (KCUF)
3de
Hoes An (Goju Geel)
3de Moons CHiara (Kamacho Do Balen)
1ste Schraepen Bart (Honbu Dojo Koersel)
2de Vranken Yakari (Leopoldsburg)
3de Peeters Dimitri (Goju Ryu Teslo)
3de Boons Jorben (KCUF)

 

Categorie Kumite

Meisjes

Jongens

Pupillen 7/8/9 jaar

1ste Pappaioannou Nicole (Unity 99)
2de Rozenblad Adriana (Unity 99)
3de Vanrooy Chiara (Samoerai Leuven)
3de Chahbouni Riham (Choku Zaandam)
1ste van Leeuwaarde Kenji (Unity 99)
2de Dendas Rigo (Samoerai Leuven)
3de Mezraui Omar (Karateteam Utrecht)
3de Cielen Jasper (Samoerai Leuven)
Pre-miniemen 10/11 jaar - Categorie
1ste El Makrem Saida (Karateschool Alken)
2de Laajab Maroua (Karateteam Utrecht)
3de Detloff Selena (Karateschool Alken)
3de Yenenga Banse (Okinawa Herentals)

+cat
1ste van Gool Stephanie (Unity 99)
2de Nierynck Afrodite (Budo Oostende)
3de van der Vliet Rosa (Karate Moerdijk)
3de Vervoort Tess (Voris Schoten)

- Categorie
1ste Loghmich Rayan (Unity 99)
2de Van de Wijde Niek (Unity 99)
3de Choulli Ayoub (Unity 99)
3de Gartz Borris (Karateteam Utrecht)

+ Categorie
1ste Williams Tyrell (Karateschool Alken)
2de de Bruijn Bart (Karateschool Alken)
3de van Woudenberg Mika (Karate Utrecht)
3de Roestenburg Dean (Karateteam Utrecht)

Miniemen 12/13 jaar

- Categorie
1ste Onderwater Mex (Budo Kai Sei)
2de Andriessen Chiara (Choku Zaandam)
3de Pauwels Victoria (Kani Uchi Scherpenh.)
3de Van der schoot Melissa (Voris Schoten)

+ Categorie
1ste El Boudakhani Wissal (Budo Kai Sei)
2de Paesch Sharenaty (Bushido Tiel)
3de Oidtmann Demi (Karateschool Alken)
3de Boonstra Tess (Unity 99)

- Categorie
1ste Moenesar Gyan (Karateteam Utrecht)
2de Kruithof Bobbie (Unity 99)
3de Krul Kai (Budo Kai Sei)
3de Sujecki Floris (Karateteam Utrecht)

+ Categorie
1ste Philippen Gino (Karateschool Alken)
2de Pot Nick (Zipangu Neerpelt)
3de Goeyvaerts Reno (Okinawa Herentals)
3de Boonstra Robin (Unity 99)

Kadetten 14/15 jaar

- Categorie
1ste van Oudenaarden Melissa (Unity 99)
2de de Bruijn Fleur (Karateschool Alken)
3de Nassiri Marwa (Samoerai Leuven)
3de Pots Penina (Dai Nippon Denderleeuw)

+cat
1ste Kolker Roos (Choku Zaandam)
2de Van der Schoot Priscilla (Voris Schoten)
3de Hagenaar Sarah (Budo Kai Sei)
3de Gerritsen Nicky (Unity 99)

- Categorie
1ste Pauwels Lieven (Kani Uchi Scherpenh.)
2de Claes Yarne (Zipangu Neerpelt)
3de Leggedoor Glenn (Unity 99)
3de Beersaerts Bram (Samoerai Leuven)

+ Categorie
1ste Bollen Zeno (Voris Schoten)
2de Najdi Issam (Karateteam Timmermans)
3de Cnoops Twan (Karateschool Alken)
3de Schippers Sammy (Karateschool Alken)

Junioren 16/17 jaar

Open Categorie
1ste Plettenberg Romana (Fudoshin Roermond
2de Wapperom Kyra (Choku Zaandam)
3de Van Vlimmeren Caitlin (Voris Schoten)
3de Heijne Celine (Choku Zaandam)
- Categorie
1ste Boons Jorben (KCUF)

2de Schreurs MIlan (Leopoldsburg)
 

+ Categorie
1ste Stalpaert Connor (Samoerai Leuven)
2de Willems Cristin (Unity 99)
3de Van Waesberghe Jordy (Voris Schoten)
3de Stalpaert Kieran (Samoerai Leuven)

Senioren +18 jaar

Open Categorie
1ste Michiels Hanne (Zipangu Neerpelt)
2de Van der Schoot Jennifer (Voris Schoten)
3de Mertens Michelle (Karateteam Timmermans)
3de Bergwerff Kim (Unity 99)

Open Categorie
1ste Timmermans Brian (Karate Timmermans)
2de Van Suffelen Alex (Choku Zaandam)
3de Van Leeuwen bart (Bushido Tiel)
3de Lin Tommy (Bushido Tiel)

 

 

Bedankt elke club/sportschool en elke deelnemer voor jullie aanwezigheid op 15/03/2015
en proficiat aan de atleten die op het podium stonden.  Tot volgend jaar op de Back to 11 !!!!

(aanbevolen resolutie: 1024 x 768 pixels)

Copyright © 2003 [Karateclub Neerpelt]. Alle rechten voorbehouden.
Laatst bijgewerkt: 05 dec 2018 17:03:28 +0100